Katalog Maluch

Zobacz nasz katalog online
Katalog Maluch 2014

Rejestracja na konferencje sklep

Maluch

resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

KONTAKT

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25,
90-248 Łódź

NIP: 725-001-33-78
REGON: 471014170

Tel.: 801 555 508
Fax: (42) 632 73 28

Email: poczta@nowaszkola.com
WWW: http://nowaszkola.com

E-sklep: http://sklep.nowaszkola.com

Facebook: facebook.com/NowaSzkola1992
Google+: google.com/+NowaSzkola1992 Twitter: twitter.com/nowaszkola

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą wskazówek jak zaplanować przestrzeń dla dzieci w wieku żłobkowym:


woj. dolnośląskie:

Katarzyna Krawczyk tel.: 695040074 email: katarzyna.krawczyk@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Anna Duda tel.: 605672461 email: anna.duda@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. kujawsko-pomorskie:

Joanna Bereś tel.: 661280017 email: joanna.beres@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Przedstawiciel handlowy tel.: 609361009 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. lubelskie:

Monika Czaban tel.: 603690441 email: monika.czaban@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Tomasz Pudło tel.: 607770869 email: tomasz.pudlo@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. łódzkie:

Ewelina Skarzyńska tel.: 601321797 email: ewelina.skarzynska@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Joanna Olczak tel.: 607347672 email: joanna.olczak@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Tomasz Skąpski tel.: 601232562 email: tomasz.skapski@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. małopolskie:

Michał Mazur tel.: 601701300 email: michal.mazur@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Bartłomiej Pałka tel.: 607347652 email: bartlomiej.palka@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Dominika Marczak tel.: 661221545 email: dominika.marczak@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. mazowieckie:

Paweł Laszewski tel.: 601509200 email: pawel.laszewski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Agnieszka Jaglińska tel.: 607432769 email: agnieszka.jaglinska@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Maciej Zieliński tel.: 603226323 email: maciej.zielinski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Piotr Umiński tel.: 601630028 email: piotr.uminski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Beata Parowicz tel.: 661484801 email: beata.parowicz@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. opolskie:

Przedstawiciel handlowy tel.: 781990246 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Anna Duda tel.: 605672461 email: anna.duda@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Katarzyna Nahajewska tel.: 607068675 email: katarzyna.nahajewska@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Przedstawiciel handlowy tel.: 607702124 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. podkarpackie:

Piotr Niemiec tel.: 607950039 email: piotr.niemiec@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Maria Welc tel.: 607770482 email: maria.welc@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. podlaskie:

Paweł Laszewski tel.: 601509200 email: pawel.laszewski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Sławomir Musiałkiewicz tel.: 601212103 email: slawomir.musialkiewicz@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. pomorskie:

Artur Kowalski tel.: 605989831 email: artur.kowalski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Monika Trawińska tel.: 661519100 email: monika.trawinska@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. śląskie:

Przedstawiciel handlowy tel.: 607702124 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Przedstawiciel handlowy tel.: 781990246 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Katarzyna Nahajewska tel.: 607068675 email: katarzyna.nahajewska@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. świętokrzyskie:

Anna Cieślik tel.: 693600677 email: anna.cieslik@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. warmińsko-mazurskie:

Piotr Fiedoruk tel.: 607533211 email: piotr.fiedoruk@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Sławomir Musiałkiewicz tel.: 601212103 email: slawomir.musialkiewicz@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. wielkopolskie:

Karolina Puchalska tel.: 605896443 email: karolina.puchalska@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Hanna Skwarek tel.: 603474100 email: hanna.skwarek@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Leszek Spałek tel.: 609350038 email: leszek.spalek@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Przedstawiciel handlowy tel.: 609361009 email: poczta@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. zachodniopomorskie:

Robert Wojnarowski tel.: 601644800 email: robert.wojnarowski@nowaszkola.com Zobacz powiaty
Piotr Kucharski tel.: 695989100 email: piotr.kucharski@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej


woj. lubuskie:

Katarzyna Gryglik tel.: 691533233 email: katarzyna.gryglik@nowaszkola.com Zobacz powiaty

WięcejMniej