Katalog Maluch

Zobacz nasz katalog online
Katalog Maluch 2019

sklep

Maluch

resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Już od wielu lat , inwestujemy w najnowsze technologie produkcyjne, dbamy o najwyższe standardy , a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzamy certyfikatami i nagrodami! Wierzymy, że tylko w przyjaznym otoczeniu dzieci mogą w pełni rozwijać swój potencjał i podejmować wciąż nowe wyzwania.

Kolorowy ogród to wyjątkowo dekoracyjny zestaw kreatywnych kształtek w formie kolorowych kwiatków. Słonecznik, tulipan, krokus i bławatek tworzą kolorowy kącik, w którym świetnie czują się wszystkie maluchy. Proste, geometryczne kształty pobudzają wyobraźnię, inspirują do twórczych zabaw tematycznych, a wsparte odpowiednim komentarzem opiekuna, pomagają kształtować proekologiczne postawy i ciekawie realizować zagadnienia edukacyjne. Elementy zestawu, wykonane z miękkiej pianki pokrytej gładką tkaniną, maja charakter modułowy i pozwalają na konstruowanie własnych układów oraz zabawy manipulacyjne. Dzięki temu mali użytkownicy Kolorowego Ogrodu mogą bez ograniczeń realizować swoje twórcze koncepcje i jednocześnie rozwijać wyobraźnię przestrzenną.

W 2010 r. Kolorowy Ogród zdobył Nagrodę Główną Jury Dziecięcego VI Konkursu Zabawka przyjazna dziecku, który organizowany jest przez Muzeum Zabawek w Kielcach.

  • producent: Nowa Szkoła Sp. z o.o. 
  • design: Anna Wnukiewicz

Gymbox to zestaw rekreacyjno-sportowy. Składa się z siedemnastu kolorowych elementów, które można połączyć w dowolny sposób. Dzięki temu możemy stworzyć na przykład tor przeszkód, labirynt, lub mały kącik zabaw ze zjeżdżalnią do mini baseniku wypełnionego piłeczkami. Konstrukcja, ilość elementów i jakość materiału, z których zrobiony jest Gymbox, powoduje, że można go wykorzystać do zabaw z dziećmi w żłobkach, klubach malucha, w miejscu gdzie odbywa się opieka w ramach dziennego opiekuna. Układ konstrukcji jest uzależniony tylko od kreatywności dzieci bądź opiekuna.

Zestaw był testowany przez dzieci - naszych najważniejszych Klientów, na targach, pokazach i konferencjach. Wzbudzał zachwyt, przez co musieliśmy czekać aż ostatni Mały Tester wyjdzie zadowolony z tego piankowego miejsca rekreacji.

Dorośli docenili go na Targach Edukacyjnych – Kielce 2014, wystawiając naszemu produktowi Certyfikat Klasy Marzeń.

Warto dodać, że Gymbox jest nie tylko kolorowy i kreatywny. Jest też ergonomiczny. Wszystko składa się w jeden duży sześcian. Za konstrukcję służy materac, który jest elementem zestawu. I tak Gymbox bawi dzieci w innym pomieszczeniu.

Grzybek Manipulacyjny to kącik zabaw w kształcie grzybka. Ściany, wykonane ze sklejki, wyposażone w różnego rodzaju akcesoria. Wielkość grzybka umożliwia schowanie pod kapeluszem, co sprzyja atmosferze intymności, zabawy i podziałowi miejsca pracy. Kapelusz grzybka wykonany z twardej tkaniny, zdejmowany z podstawy, może służyć jako siedzisko, a dla mniejszych dzieci jako kształtka rehabilitacyjna. Elementy manipulacyjne zachęcają do zabaw usprawniających motoryke palców.

W 2009 r. Grzybek Manipulacyjny zdobył Ngrodę Główną Jury Dziecięcego V Konkursu Zabawka przyjazna dziecku, który organizowany jest przez Muzeum Zabawek w kielcach.

  • producent: Nowa Szkoła Sp. z o.o. 

Hipopotam z piłeczkami to po trochu kreatywne siedzisko wypoczynkowe po trochu mały basen. Z połączenia tych dwóch idei rysuje się obraz kącika zabaw dla małych dzieci. Jego tylnią część tworzy miękka poducha o rysach uśmiechniętego hipopotama. Dziecko może się o nie wygodnie oprzeć gdyż nasz hipek jest wypełniony miękką watą.

Po bokach znajdują się kieszenie, z przodu, w łapach, otwory, przez które dzieciaki mogą wkładać, przekładać, wrzucać, piłeczki, których jest aż sto.

Całość jest wykonana z estetycznie zszytego drelichu.

Naszego hipopotama można zabrać na zewnątrz. A gdy się pobrudzi? Wystarczy zdjąć pokrowiec i uprać.

Hipopotam został wyróżniony przez Kapitułę konkursu "Świat przyjazny dziecku" w kategorii Zabawka.