Katalog Maluch

Zobacz nasz katalog online
Katalog Maluch 2019

sklep

Maluch

resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Nasze produkty

Seria meblowa Modern

Seria meblowa Modern to absolutna nowość w katalogu Maluch Nowej Szkoły oraz katalogu wydanego na lata 2014/2015. Projektując ją chcieliśmy dać naszym Klientom możliwość szerokiego wyboru w komponowaniu przestrzeni dla dzieci. Dlatego tak dużo w niej mebli o różnych rozmiarach o różnym przeznaczeniu. Do tego nienachlane, aczkolwiek wyraziste kolory frontów – pomarańczowy i zielony powodują, że nasza propozycja jest nowoczesna i ergonomiczna.

Projektując salę, możecie Państwo wziąć pod uwagę ponad trzydzieści mebli o różnych rozmiarach. Do tego modyfikacje w postaci drzwiczek czy nadstawek pozwalających na zwiększenie pojemności naszych szafek. Wszystko to uzupełnione o praktyczne pojemniki dopasowane kolorystyką do całej naszej serii.

Z racji tego, że Nowa Szkoła promuje ekologiczne podejście w procesie tworzenia produktów, do wyboru są estetyczne pojemniki plastikowe oraz przyjazne naturze pojemniki kartonowe. W obu typach można spokojnie składować materiały edukacyjne i higieniczne związane z wychowaniem dzieci w wieku żłobkowym.

Wszystkie wyżej wymienione atuty dają nam pewność, że seria Modern będzie idealnie, w swojej prostocie i funkcjonalności, pasować do zaplanowanej przez Państwa przestrzeni edukacyjnej.